• 27
  • 28
  • 29

December

188061012
DaysHoursMinutesSeconds

Ingeschreven teams

Hier staan alle ingeschreven teams voor 2017! Zorg dat jouw aanmelding definitief is door alle stappen (foto’s opsturen en de betaling voldoen) te volgen voor 1 december. Mocht je vragen hebben? Neem dan contact met ons op via info@kerstvolleybal.nl

Update 13/12: Alle teams die volledig ingeschreven staan krijgen binnenkort een mail met daarin aanvullende informatie over het toernooi.

Heren hoger 1:
– Prunus Nipponica (Mossel)
– VVZE 1 (Dijksman)
– Zaanstad (Wever)
– DIO Bedum 3 (Bosscher)
– Sudosa-desto 10 (Bouwers)
– GSVV Donitas (Boeve)
– VV Amsterdam (de Ruyter)
– VVZE 3 (Ottevanger)

Dames hoger 1 
– Cf Belenses (Loureiro)
– VCHM’69 (Lagarde)
– Sudosa-desto 6 (Chiriatti)
– VV Zaanstad (Lemstra)
– G.S.V.V. Veracles 3 (Wieldraaijer)
– QuickSilvers (Jilderda)
– VC Volt (van der Veen)

Heren hoger 2:
– VCN 1 (Boerman)
– Hoog, Hard en Vernietigend (Wienbelt)
– VC Pardon (Smeets)
– VVZE 2 (Weijand)
– Sudosa-desto 9 (Bruinsma)
– Volley2B (Quinn)
– Veracles 5 (de Goeien)
– VCHM’69 (Verbogt)
– GFL Hannover (Siegert)
– Veracles 4 (Prins)
– Flash Veendam 4 (Uineken)
– Olhaco (van Noorden)
– vv Master (den Ouden)
– DIO Bedum 4 (Verbree)
– Ritola Volleybal 1 (Rekker)
– VC Krimpen (de Visser)
– Compaen (Bekebrede)
– Veracles 6 (Barkema)
– NVT (Groen)
– Veracles 7 (Houwing)
– BVC’73 (Kamperman)
– VC Switch (Braakman)
– Harambee (Veenhoven)
– Gemini-S (Dijkshoorn)

Dames hoger 2:
– Simokos (Stokman)
– Sudosa-desto 7 (Oostland)
– G.S.V.V. Veracles 2 (Schenk)
– Flash Veendam 1 (Ham)
– NVC Nieuwegein 1 (Middeljans)
– Flash Nieuwleusen 1 (Mijnheer)
– VVZE (Thijsen)
– VC058 (de Vries)
– DIO Bedum 5 (Simons)
– Flash Nieuwleusen 2 (Schuurman)
– G.S.V.V. Veracles 1 (Darneviel)
– Sudosa-desto 8 (Frans)
– VCN 2 (Kooijman)
– Olhaco (Knol)
– NVC Nieuwegein 2 (van Beusekom) 
– SV Annen (Alting)
– Wanne BE’s (Heynen)
– Flash Veendam 2 (de Jager)
– Ritola Volleybal (van de Velden)
– VC Wik (van Empelen)
– DKT (Bolhuis)
– Impala Leek (de Vries)
– Donitas (Neef)
– Sliedrecht Sport (van der Stelt)
– Lycurgus 2 (Draaisma)
– DIO Bedum 1 (Roggen)
– Flash Veendam 2 (Ham)
– VV Rolde (Vrieling)

Meisjes A:
– VC Maaskantje (Smeets)
– DIO Bedum 2 (Schutter)
– Sudosa-desto 1 (Kok)
– Sudosa-desto 2 (Bloemsma)
– VC058 (de Ruiter)
– Sudosa-desto 3 (Drost)
– Holyoke (Borggreve)
– Sudosa-desto 4 (Steenbergen)
– Lycurgus 1 (Draaisma)
– SV Annen (Knevelbaard)
– Sudosa-desto 5 (Evenhuis)
– VC Tongerlo (Everts)

Jongens:
– VC Tongerlo (Everts)
– Sudosa-desto 11 (Westra)
– Drelyvo (van Heijst)
– Lycurgus 3 (Meijlink)